رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در راه‌های مازندران از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی درباره اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، گفت:  محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی همچنان از محور هراز، اضافه کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری از این محور ممنوع است.

این مسوول ادامه داد: تردد تمامی تریلرها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج  به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: با توجه به بارش باران، بارش برف در ارتفاعات، لغزنده بودن محورها و مه‌آلود بودن محورهای استان همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز و رعایت سرعت مطمئنه در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به پیش‌بینی هواشناسی لازم است افراد از سفرهای غیرضروری در محورهای استان پرهیز کنند.

قدمی یادآور شد: با توجه به وضعیت جوی مأموران پلیس راه در سطح محورهای مازندران حضور دارند و در حالت آماده‌باش هستند تا شاهد مشکلی نباشیم.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج