دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار با اشاره به اینکه امروز لزوم وجود بسیج در جامعه و در کشورهایی چون عراق و سوریه ثابت شده و به زودی طلیعه آن در سراسر جهان ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، قربان متولی در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج با شاخصه‌هایی همچون ولایتمداری، ابتکار عمل، اعتماد به نفس و اخلاص مسیر پیشرفت را در پیش گرفته است و تداعی اقدام انقلابی و به هنگام است.

وی افزود: بسیج و سپاه نیز با استفاده از استعدادهای بسیار خوب مردمی به‌ویژه جوانان می‌توانند به شکوفا کردن استعدادهای و پیشرفت و آبادانی کشور کمک‌های مختلفی کند.

دبیر ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر جویبار با اشاره به اینکه امروز لزوم وجود بسیج در جامعه و در کشورهایی چون عراق و سوریه ثابت شده و به زودی طلیعه آن در سراسر جهان ایجاد می‌شود گفت: قطعاً آسایش، آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک بسیجیانی هستیم که با رشادت‌ها و ایثارگری‌های خود اجازه ندادند یک وجب از خاک میهن اسلامی‌مان به دست دشمنان اسلام بیفتد.

این مسوول با بیان اینکه قطعاً حرکت بسیجی در کشور ما پیروز است تصریح کرد: شرط تحقق این پیروزی، پیشه‌کردن تقوای فردی و گروهی و انجام عمل صالح است که این دو عامل مهم، موجب جلب نصرت و همراهی خداوند می‌شود.

متولی گفت: بسیج جزء هیچ‌ یک از جناح‌های سیاسی نیست بلکه بسیج، جریان و رود عظیم جاری به سمت اهداف انقلاب اسلامی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج