رییس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به نامه ای با امضای 12 نماینده استان به وزیر بیان داشت: امکانات آموزش و پرورش مازندران نیازمند توجه بیشتراست.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین نیازآذری گفت: نمایندگان استان باهدف تقویت دستگاه تعلیم و تربیت مازندران به سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش نامه نوشتند و از وی درخواست کردند نسبت به برطرف نمودن کمبودها و تامین امکانات و تجهیزات موردنیاز مدارس استان توجه بیشتری صورت گیرد.

نیازآذری با اشاره به گزارش جامع و تحلیلی آموزش و پرورش استان مازندران برای رهیافت های رشد و تعالی دانش آموزان و توانمندسازی فرهنگیان در چارچوب اسناد بالادستی و استفاده از ظرفیت های برنامه ششم توسعه و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خاطرنشان ساخت: نمایندگان دراین نامه از وزیر درخواست داشتند وزارتخانه گام های حمایتی  و عملی برای تحقق اسناد بالادستی با تخصیص منابع و مجوزهای لازم بردارد.

رئیس مجمع نمایندگان با تصریح اینکه درخواست نمایندگان مستند به گزارش تحلیلی و موضوعی آموزش و پرورش استان به تفکیک برنامه ها، ماموریت ها و معاونت ها بوده است، اظهار داشت: مجمع نمایندگان مازندران آمادگی دارد مسائل کلان استان را در سطح ملی و بصورت تخصصی  پیگیری نماید و گزارش دستگاه های اجرایی می تواند دراین زمینه موثرباشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج