معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: گره‌گشایی کار مردم باید سرلوحه کار مدیران قرار گیرد و مدیران کل حل مشکلات مردم را به‌صورت شهرستان محوری در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن خیریان‌پور در جلسه شورای اداری بیان کرد: روز کتاب را در پیش رو داریم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید  تعمیق و تعمیم فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه گسترش یابد.

وی افزود: باید در ساخت کتابخانه‌های عمومی و ایجاد مشارکت همگانی برای ساخت کتابخانه‌های بیشتر در استان تلاش شود.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران با اشاره به در پیش بودن هفته وقف گفت: وقف یکی از سنت‌های مهم است که اگر در جامعه توسعه و تعمیق فرهنگ وقف را داشته باشیم اهداف مختلفی حاصل شده و باعث توسعه عمران آبادی شهر و روستا می‌شود.

خیریان‌پور بیان کرد: تولید و اشتغال در دستور کار است و تأکید داریم برای پیگیری سرمایه‌گذاری بیشتر در استان انجام شود و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جذب شوند و از سرمایه‌های خرد استان غافل نشویم.

وی اضافه کرد: شهرداران و فرمانداران با تشکیل جلسات مدیریت بحران تلاش کنند تا با توجه به بارش‌های باران و برفی که داریم سبب ایجاد مشکلی در استان نشود.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: گره‌گشایی کار مردم باید سرلوحه کار مدیران قرار  گیرد و مدیران کل حل مشکلات مردم را به‌صورت شهرستان محوری در دستور کار قرار دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج