رئیس کتابخانه عمومی گلوگاه با بیان اینکه برای مبارزه با جنگ نرم دشمن نیازمند علم و آگاهی هستیم، گفت:این آگاهی جز با مطالعه به‌دست نمی‌آید.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی دماوندی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه افزود: در یک‌سال گذشته بیش از ۱۰۰فعالیت فرهنگی از جمله ۴۰ بازدید از کتابخانه با حضور هزار و 700 دانش‌آموز و ۱۹ بازدید مهدکودک‌ها و دارالقرآن‌ها با جمعیت ۳۵۰ نفر انجام شده است.

رئیس کتابخانه عمومی گلوگاه عنوان کرد: بیش از ۳۰ نمایشگاه کتاب و ۳۵ مسابقه نقاشی مناسبتی برای اعضای کودک و نوجوان کتابخانه و همچنین ۵۰ مراسم قصه گویی،۲۷ مسابقه مکتوب برای اعضا و کارمندان  برگزار شد.

وی با اشاره به مسابقات بین‌المللی کتابخوانی گفت: در مسابقات بین‌المللی کتابخوانی رضوی که ۸۰۰ نفر شرکت کننده داشته است، یک نفر از کتابخانه شهرستان گلوگاه انتخاب و رتبه برتر کشور را کسب کرد.

رئیس کتابخانه عمومی شهرستان گلوگاه بیان داشت: برای داشتن آینده و کشور بهتر نیازمندیم تا آگاهی و علم مردم را بالا ببریم، یکی از مشکلاتی که امروزه در کشور وجود دارد، آسیب‌های اجتماعی است که قشر جوان را بیشتر تحت تاثیر قرار داده است.

دماوندی تصریح کرد: اگر بخواهیم با آسیب‌های اجتماعی مقابله کنیم باید جوانان را به سمت آگاهی سوق دهیم، و این آگاهی جز با مطالعه به‌دست نمی‌آید، برای مبارزه با جنگ نرم دشمن نیازمند علم و آگاهی هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج