فرماندار گلوگاه با اشاره به پیاده‌روی عزاداران در اربعین حسینی تصریح کرد: راهپیمایی اربعین تجلی یکدلی و انسجام مسلمانان جهان و همچنین یک تظاهرات بزرگ علیه دشمنان اسلام است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا تباکی در جلسه برنامه‌ریزی هفته بسیج اظهار کرد: دشمن از کسانی که تفکر بسیجی دارند، می‌ترسد.

وی افزود: تفکر بسیجی برگرفته از ایمان همراه با علم و عمل است و بسیج از فرهنگ اسلام ناب نشأت گرفته است.

فرماندار گلوگاه با اشاره به فرموده‌های امام خمینی(ره) بیان کرد: همان طور که امام فرمودند اگر تفکر بسیجی حاکم شود چشم همه طمع‌کاران و جهان‌خواران از کشور دور می‌شود، در جایی که انقلاب، قرآن و امام زمان(عج) به آن نیازمند باشند در آن نقطه بسیجی حاضر است.

این مسوول افزود: بسیجی یعنی کسی که ایمان به خدا داشته باشد و از هیچ دشمنی نهراسد، دشمنان شاید بتوانند بسیجی را از بین ببرند اما تفکر بسیجی را نمی‌توانند نابود کنند.

تباکی گفت: بسیج باید تقویت شود، تا زمانی که این تفکر در کشور باشد هیچ کشوری نمی‌تواند به آن وارد شود و این آرزوی دشمن که تضعیف تفکر بسیجی و مرگ انقلاب به گور خواهد رفت.

وی با اشاره به پیاده‌روی عزاداران در اربعین حسینی، تصریح کرد: راهپیمایی اربعین تجلی یک دلی و انسجام مسلمانان جهان و همچنین یک تظاهرات بزرگ علیه دشمنان اسلام است.

فرماندار گلوگاه گفت: باوجود همه تلاش‌های که دشمنان اسلام برای مخفی و ضعیف کردن این تظاهرات داشتند نتوانستند به هدف خود برسند و دلیل این امر آن است که خون امام حسین(ع) خون خداست و خون خدا هیچ وقت خاموش نمی‌شود، کسانی که در این راهپیمایی شرکت کردند خون امام حسین(ع) در رگ‌هایشان جاری است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج