مدیرعامل خبرگزاری موج با بیان اینکه مهندس اسلامی مدیری فرا جناحی می باشد، افزود: استاندار جدید مازندران مدیری پرتلاش و آگاه به مسائل توسعه کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر محمودرضا امینی در گفت و گویی پیرامون انتخاب استاندار جدید مازندران اظهار داشت: مهندس اسلامی یکی از پرتلاش ترین و فعالترین نیروهای انقلابی که از ابتدای انقلاب در فعالیت ها و جایگاه های مختلف همواره از روحیه تلاشگری بی دریغ و بی بدیل برخوردار بودند.

وی افزود: اسلامی بسیار فرد مخلص و آنچه برایش مهم است تلاش برای پیشرفت کشور در زمان های مختلف بوده است.

مدیرعامل خبرگزاری موج  بیان داشت: با تعاملات و ارتباطاتی که وی با شخصیت های مختلف و با شناختی که از خود نشان داده همواره به عنوان یک موتور پرتلاش و بدون انتظار( به قول خودش من همیشه یک نیروی کارگر ساده هستم) موفق عمل کرده است.

امینی گفت: در عین حال پیشرفت و کارآفرینی و خلاقیتی که در دوران مدیریتی مختلف از خود نشان داده است باعث شده به عنوان یک وجه برتر و انقلابی ، مورد وثوق همه دلسوزان انقلاب قرار گیرد.

وی بیان داشت: نمی توان وی را در جناح خاص تعریف کرد و همه دلسوزان انقلابی برای توسعه کشور وی را به خوبی می شناسند.

مدیرعامل خبرگزاری موج  گفت: ظرفیت و ارزش مهندس اسلامی به اندازه یک مسوول عالیرتبه می باشد که در دوره های مختلف کاندیدای برخی از وزراتخانه های مهم کشور بوده است.

امینی اظهار داشت:مردم مازندران باید خوشحال باشند که یک مدیر پرتلاش، متدیین و آگاه به توسعه کشور در حوزه های اقتصادی، عمرانی ، اجتماعی و کارآفرینی برای مدیریت ارشد استان انتخاب شده است.

مدیرعامل خبرگزاری موج  گفت: استانی که در بحرانهای فصلی و آب و هوایی دچار مشکلات خاص می شود مردم از استاندار جدید انتظار دارند با این سابقه مثبت مدیریتی مشکلات را مرتفع کند

وی بیان کرد: به نظر من مهندس اسلامی این ظرفیت و پتاسیل را دارد تا همه دستگاه ها و سازمانهای مختلف استان حتی شمال کشور را در راستای توسعه مازندران به پیش ببرد.

امینی گفت: به این جهت نمایندگان مجلس، علما ، اساتید دانشگاه ها، صنعتگران و کشاورزان استان مازندران حضور مهندس اسلامی را به عنوان مدیرارشد استان به فعال نیک بگیرند و با کمک و همدلی باعث توسعه و پیشرفت بیشتر استان سرسبز مازندران شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج