برای پایان طرح توسعه امامزاده عباس (ع) ساری ۷ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در جلسه معارفه هیأت امنای جدید آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری در دفتر نماینده، ولی فقیه در مازندران گفت: اتمام طرح توسعه حرم آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری حدود ۷ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سازمان اوقاف وام دریافت شده است.

وی با بیان اینکه سازمان اوقاف در حوزه‌های مدیریت بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان، مدیریت موقوفات و اجرای امینانه نیت واقف و برگزاری مسابقات قرآنی فعالیت می‌ کند، افزود: سازمان اوقاف به تنهایی قادر به مدیریت و اجرای طرح‌ های توسعه آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه نیست و در این راستا نیازمند کمک خیران است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اجرای طرح توسعه حرم آستان مقدس امامزاده عباس (ع) ساری و طولانی شدن این طرح، گفت: فعالیت‌ های مناسبی در اجرای طرح طرح توسعه حرم امامزاده عباس (ع) ساری انجام شده است که باید تکمیل شود.

حجت الاسلام حیدری تعریض خیابان منتهی به آستان مقدس امامزاده عباس (ع) را یکی از فعالیت‌های بزرگ دانست که توسط شهرداری و شورای شهر انجام شده است، افزود: در بحث ساخت و ساز حدود ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار دولتی دریافت شده و مابقی از محل خیران و سازمان اوقاف بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج