مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: احتمال قطعی برق، شکسته شدن تیرهای برق و پارگی سیم‌های برق با توجه به وقوع طوفان و بارش شدید باران در استان وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسم شهابی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مازندران مبنی بر وقوع طوفان و بارش شدید باران احتمال قطعی برق، شکسته شدن تیرهای برق و پارگی سیم‌های برق وجود دارد.

وی با بیان اینکه نیروهای شرکت توزیع برق مازندران در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند، اضافه کرد: مأموران شرکت توزیع برق و پیمانکاران به‌صورت آماده‌باش هستند تا شاهد مشکلی نباشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران ادامه داد: با توجه به قطعی برق و همچنین قطعی آب لازم است تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود تا افراد دچار مشکل نشوند.

این مسوول تصریح کرد: همچنین افراد پشت بام منزل خود را بررسی کنند و در صورتی‌که احتمال پرتاب شدن شی وجود دارد در مکان امن و مناسب قرار دهند.

شهابی بیان کرد: موضوع مهم دیگر اینکه در زمان قطعی برق مردم شماره 121 را مشغول نکنند و مطمئن باشند پس از فروکش شدن طوفان برق وصل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه افراد در صورتی که با مواردی از جمله شکستن تیر برق، ترانس برق و پارگس سیم مواجه شدند موارد را به شماره 121 اطلاع‌رسانی کنند، گفت: مأموران شرکت توزیع برق استان در حال گشت‌زنی هستند و لازم است مردم صبوری کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج