جشن نسیم همدلی همراه با مراسم گلریزان از طرف کمیته امداد امام خمینی(ره) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رییس دانشگاه آزاد واحد نور در این مراسم، ضمن قدردانی از برنامه های خیرخواهانه کمیته امداد شهرستان نور گفت: در فرهنگ اسلامی، ارزشمندی کارها با میزان اخلاص انجام دهنده آن، سنجیده می شود و هر کاری که با انگیزه جلب رضایت خدا انجام گیرد و نیت و انگیزه دیگری در آن نباشد، از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار است.

صدرالدین متولی با بیان اینکه کمیته امداد نیروی محرکه انفاق است، افزود: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ احسان و انفاق در جامعه برای کمک به نیازمندان، از اهداف امام راحل در تاسیس نهاد انقلابی کمیته امداد بوده است.

رییس واحد نور هدف از میزبانی جشن رمضان «نسیم همدلی» در این واحد دانشگاهی را اشاعه فرهنگ نوع دوستی، نهادینه شدن انفاق و نیکوکاری، همبستگی اجتماعی و تعاون عنوان کرد.

امام جمعه شهرستان نور طی سخنانی کمیته امداد را یکی از مهم ترین کارهای حضرت امام خمینی(ره) دانست و گفت: کمیته امداد صرفاً یک موسسه خدماتی و خدمت رسان نیست بلکه یک مرجعی است که فرهنگ نوع دوستی و خدمت رسانی را در جامعه همراه کار خود ترویج می کند و این نقش بسیار ارزشمند کمیته امداد امام خمینی(ره) می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند با اشاره به اینکه برای کاهش فقر در جامعه از همه ظرفیت‌ها باید بهره‌مند شد، گفت: در همین راستا طرح‌های مشارکتی کمیته امداد به منظور ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی در سطح استان اجرایی می‌شود تا بتوانیم با بهره‌گیری از کمک‌های خیرین بخشی از نیازهای مددجویان را مرتفع کنیم.