مسوول آتش‌نشانی فریدونکنار از فعالیت 24 آتش‌نشان در فریدونکنار و همچنین نیاز این ایستگاه آتش‌نشانی به تهیه یک دستگاه نیسان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، قدمعلی جانناری اظهار کرد: با حمایت‌های ویژه شورای اسلامی شهر و شهرداری فریدونکنار، واحد آتش‌نشانی از حیث تجهیزاتی به خوبی تامین شده و در روزهای گذشته نیز با مبلغ 120 میلیون تومان ست کامل و استاندارد آتش‌نشانی برای آتش‌نشانان فریدونکنار خریداری شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات ایمنی شامل کلاه، دستکش، چکمه و لباس ضد حریق در همین راستا خریداری شده است، افزود: تاکنون در هیچ عملیاتی شکست نصیب آتش‌نشانان فریدونکناری نشده است.

مسوول آتش‌نشانی فریدونکنار با اشاره به اینکه میزان رضایت‌مندی شهروندان فریدونکنار از خدمات آتش‌نشانی مطلوب است، تصریح کرد: سه دستگاه خودرو در آتش‌نشانی فریدونکنار فعال است که شامل بنز 6 تنی، رنو 6 تنی و وانت نیسان یک تنی است که از وانت نیسان به عنوان خودرو پیش رو و همچنین قابل حرکت در کوچه‌های تنگ و باریک استفاده می‌شود.

این مسوول با تاکید بر اینکه روزانه فعالیت‌های بازآموزی و تمرینی در آتش‌نشانی فریدونکنار انجام می‌شود، بیان کرد: 24 آتش‌نشان داریم که 6 نفر از آتش‌نشانان شهرستان در دوره‌های آموزشی کشوری در تهران حضور یافتند و بقیه نیز در کارگاه‌های آموزشی و مهارتی استانی و شهرستانی حاضر شدند.

جانناری با بیان اینکه تهیه یک دستگاه نیسان جزو تجهیزات بسیار مهم مورد نیاز این واحد است، ادامه داد: همه آتش‌نشانان فریدونکنار کمتر از 40 سال سن دارند و در سطح آمادگی جسمانی بسیار خوبی نیز به سر می‌برند.

وی از برگزاری ایستگاه صلواتی پذیرایی از عزاداران اباعبداله الحسین(ع) در روز عاشورا در محل شورای اسلامی شهر فریدونکنار خبر داد و گفت: آتش نشانی فریدونکنار آماده ارائه خدمات 24 ساعته به شهروندان و گردشگران منطقه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج