مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت: جمعیت هلال احمر مازندران شهریور امسال به ۶ هزار و ۲۹۲ حادثه دیده در جاده‌های مازندران امدادرسانی کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از امدادرسانی این جمعیت به ۹۶۶ حادثه در شهریور ماه سالجاری خبرداد و گفت: انتقال ۳۹۲ مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات اسکان اضطراری به ۷۱ نفر و خدمات امدادی سرپایی ۵۸۲۹ نفراز مصدومین حوادث مختلف از جمله خدمات جمعیت هلال احمر در یک ماه گذشته بوده است.

وی افزود: تیم‌های امداد ونجات بین شهری استان مستقر در پایگاه‌های محور‌های مواصلاتی موفق شدند خدمات موردنیاز را به ۲۳۵ سانحه جاده‌ای،۱۸۴ حادثه دریایی و ساحلی، ۱۲۲ حادثه شهری، ۱۵ حادثه کوهستان،۶ فقره آتش سوزی جنگل و مرتع،۲ حادثه صنعتی و کارگاهی، یک فقره سیل و آبگرفتگی، یک فقره پوشش امدادی مناسبتی و ارائه خدمات امدادی به ۴۰۰ فقره از مراجعین حضوری به پایگاه‌ها و پست‌های امدادی اقدام کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران گفت:در این عملیات‌ها ۷۱۵۳ نفرروز نجاتگر و امدادگر در قالب تیم‌های مجهز عملیاتی با بکارگیری ۴۶۰ دستگاه روزآمبولانس و خودرو‌های امدادی و پشتیبانی مشارکت داشتند.

اکبری افزود: یک فقره نیز از ظرفیت بالگرد امدادی هلال احمر استان استفاده شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج