ثبت نام چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (ICPR)، آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ستاد خبری کنفرانس بین المللی روابط عمومی؛ این کنفرانس ۱۲ آذرماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی المپیک برگزار خواهد شد.

پذیرش و تطبیق حرفه‌ای با تاکید بر اصول تمایز، خلاقیت و نوآوری، راهبرد‌های توسعه‌ای و حرفه‌ای خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی، استراتژی، برنامه ریزی و ارزش آفرینی در روابط عمومی خلاق و نوآور، ظرفیت شناسی و تاثیرگذاری نوآوری و خلاقیت در اثربخشی فعالیت‌های روابط عمومی، منابع انسانی، فرهنگ سازمانی و روابط عمومی نوآور و خلاق، توصیف و تحلیل وضعیت موجود نوآوری و خلاقیت در روابط عمومی، تحلیل نقش سازمان‌ها و موسسات غیردولتی در ارتقا فعالیت ها، سطح دانش و بینش اخلاقی کارگزاران روابط عمومی خلاق و نوآور، تحلیل نقش فناوری‌های نوین در توسعه فعالیت‌های نوآورانه و خلاقانه در حوزه روابط عمومی، فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی کارگزاران روابط عمومی خلاق و نوآور و راهکار‌های مدیریت نوآوری و خلاقیت در روابط عمومی از جمله موضوعات اصلی این کنفرانس است.

کارگاه‌های آموزشی خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی نیز ۱۱ آذرماه برگزار می‌شود. این کارگاه‌ها در دو جلسه ۴ ساعته طراحی شده است و علاقه‌مندان با حضور در این کارگاه ضمن آشنایی با مفاهیم کلیدی در حوزه خلاقیت و نوآوری، با جدیدترین شیوه‌ها و ابتکارات در تاثیرگذاری نوآوری و خلاقیت در اثربخشی فعالیت‌های روابط عمومی آشنا می‌شوند.

بر اساس این گزارش، برای اثربخشی بیشتر کنفرانس، از تمامی مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی دعوت شده است تجارب شان را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.

تلفن‌های ۸۸۶۱۷۵۷۶ و ۸۸۶۱۷۵۷۷ و پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس به نشانی: www.irancpr.ir برای کسب اطلاعات بیشتر در نظر گرفته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج