علی بابایی کارنامی با بیان اینکه آرمان‌های انقلاب علم، تقوا و بصیرت است، گفت: تفکر عاشورایی و بصیرت حسینی مانع نفوذ دشمن به کشور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران اظهار داشت: جوانان ما در دوران دفاع مقدس با تاثیر از نهضت حسینی و قیام عاشورا در برابر دشمن غاصب ایستادگی کردند، فرهنگ عاشورایی و حسینی سبب شد تا در طی ۸ سال دفاع مقدس برای اولین بار بنا به فرمایش مقام معظم رهبری یک وجب از خاک ایران از دست نرود.

بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: امروز شناساندن فرهنگ عاشورا به اقشار مختلف جامعه بویژه جوانان و نوجوانان یک وظیفه است و جوانان و نوجوانان باید با  فرهنگ عاشورایی آشنا شوند، اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ای نهادینه شود هیچ دشمنی جرأت حمله به آن کشور را نخواهد داشت و امروز مدافعان اسلام با تاسی از فرهنگ حسینی از حریم اسلام در مقابل داعش دفاع می کنند.

وی تاکید کرد: امام حسین(ع) در برابر ظلم و ستم ایستادند، هدف قیام  اباعبدالله الحسین(ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بود، معنویت حاصل از تاسوعا و عاشورای حسینی باید در طول زندگی ساری و جاری باشد و فرهنگ عاشورا باید در رفتار و زندگی جامعه نهادینه شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج