معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: اواخر روز یک‌شنبه هوای استان ابری همراه با احتمال رگبار باران است.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد اسدی اظهار کرد: با توجه به نقشه‌های هواشناسی امروز آسمان مازندران به‌صورت صاف تا کمی ابری پیش‌بینی می‌شود که در ساعات بعدازظهر و شب در غرب استان همراه با افزایش ابر خواهد بود.

وی با بیان اینکه روز یک‌شنبه آسمان مازندران به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود، اضافه کرد: در اواخر روز شاهد افزایش ابر به‌ویژه در غرب و دامنه‌های همراه با احتمال رگبار باران و رعدوبرق پراکنده است.

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران ادامه داد: روز دوشنبه آسمان استان به‌صورت نیمه‌ابری به‌تدریج ابری همراه با رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

اسدی با اشاره به اینکه روز سه‌شنبه آسمان مازندران ابری گاهی همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش دما خواهد بود، اضافه کرد: روز چهارشنبه آسمان استان به‌صورت صاف تا نیمه‌ابری و هنگام شب به‌تدریج ابری به‌ویژه در غرب استان همراه با بارش پراکنده است.

وی تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، روز پنج‌شنبه 6 مهر ماه امسال آسمان مازندران به‌صورت نیمه‌ابری تا ابری به‌ویژه در غرب استان همراه با بارش پراکنده است.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت گذشته مربوط به ساری با 35 درجه و کمینه دمای هوا نیز مربوط به بلده با 8 درجه سانتی‌گراد بوده است.

 اسدی به استقرار هوای نسبتاً خنک از بعدازظهر دوشنبه در آسمان مازندران اشاره کرد و افزود: در صورت تغییر نقشه‌های هواشناسی، تغییرات پیش‌بینی نیز در گزارش روزهای آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی در پایان گفت: دریای مازندران نیز امروز به‌صورت موج کوتاه پیش‌بینی می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج