کامران اصغری اظهار داشت: 7 تعاونی مازندران در دومین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر صادراتی در جمع برترین‌های کشور قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توانمندی‌های بخش تعاون استان بر کسی پوشیده نیست و صادرات بالای تعاونی‌ها و تجلیل از ۷ شرکت تعاونی به عنوان تعاونی برتر صادراتی ملی گواه این مهم است.

وی افزود: تعاونی‌های مازندران در این ۴ سال بیش از ۷۶ میلیون دلار محصولات تولیدی، کشاورزی و صنعتی به کشور‌های خاورمیانه، آسیایی، اروپایی و کشور‌های عربی صادرات داشتند.

اصغری با تأکید بر ضرورت حمایت همه جانبه از بخش تعاون افزود: شرکت‌های تعاونی پرورش ماهیان خاویاری قره برون با بیش از ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار، بازرگانی آتیه سازان با بیش از ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار، مرزنشیان کناره خزر فریدونکنار با بیش از ۲ میلیون دلار، درنا پلت با بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، پویا آیش مازند با بیش از هزار و ۲۰۰ میلیون دلار، مرزنشینان نشتا با بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار و تعاونی مرزنشین ساحل طلایی با بیش از یک میلیون دلار صادرات بعنوان تعاونی‌های برتر استان مازندران در دومین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر صادراتی تجلیل شدند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: ماهیان خاویاری و خاویار، تخم مرغ، محصولات کشاورزی، معدنی، صنعتی، خوراک دام و طیور و ماشین آلات مرتبط، کاغذ تست لاینر و کاغذ فلوتینگ از جمله اقلام صادراتی این شرکت‌های تعاونی به کشور‌های هدف بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج