رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های ارتباطی استان تا روز یک شنبه (۱۹ شهریورماه) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی تا روز یک شنبه ۱۹ شهریورماه در جاده‌های ارتباطی مازندران اعمال می‌شود.

وی افزود: تردد موتور سیکلت‌ها به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری تا ۶ صبح روز یکشنبه ۱۹ شهریورماه از محور‌های کرج به چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۴ روز جمعه و از ساعت ۱۴ روز شنبه تا یک بامداد روز یکشنبه ۱۹ شهریورماه از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه و از ساعت ۱۷ روز شنبه تا یک بامداد روز یکشنبه ۱۹ شهریورماه از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود: تردد همه تریلر‌ها در محور هراز ممنوع و تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ امروز و فردا و از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۸ شهریورماه تا یک بامداد روز یکشنبه و همچنین از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۹ شهریورماه از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: در محور سوادکوه هم تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۸ شهریورماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج