فرماندار نکا با اشاره به احیای صنایع تبدیلی شهرستان گفت: با استفاده از فرصت های شغلی در کشاورزی بار دیگر صنایع تبدیلی به عنوان حلقه مفقوده در حوزه کشاورزی و صنعت در نکا احیا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، جعفر احمدی بیان داشت: همه مسئولان باید با الگوبرداری از شهیدان رجایی و باهنر برای خدمتگذاری صادقانه و بی منت به مردم شرایط رشد و پیشرفت روز افزون جامعه را فراهم کنند.

فرماندار نکا تصریح کرد: در خیرات طرح‌های افتتاح شده برای مردم، همه کارکنان دولت دخیل هستند و توسعه همه جانبه، بدون همکاری و همراهی کارمندان امکان‌پذیر نیست.

 احمدی افزود: فرصت خدمتگزاری به مردمی که در تمام شرایط سخت حامی این نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند فرصت طلایی است که باید قدردان این فرصت بوده و برای خدمتگزاری بیشتر به این مردم همیشه در صحنه، از یکدیگر سبقت بگیریم.

نماینده عالی دولت در نکا با اشاره پروژه ها و طرح های افتتاحی هفته دولت در این شهرستان افزود: ۷۳ پروژه با اعتبار ۷۸ میلیارد تومان طی هفته دولت در نکا کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: افتتاح مرکز جامع سلامت چلمردی و خانه بهداشت در روستاهای بادابسر و سفید کوه ، افتتاح هتلینگ بیمارستان بوعلی، افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه بهپاک ، مدرسه ۶ کلاسه شیت، افتتاح خط انتقال ۱۶ اینچ به طول ۳۷ کیلومتر ، افتتاح ایستگاه ۱۲۰ هزار در شهرک صنعتی، افتتاح خط تغذیه و شبکه داخلی ۱۶ اینج برای ۹ روستا (یعقوب محله،خرم جماز، درویش خلگ، دوآب، بندبنی، اوکرکا، درویشان، سه کیله ، کرداب)از جمله طرح های انجام شده شهرستان نکا در هفته دولت بود که با قوت عملیاتی شد.

احمدی احداث پست ۲۰/۶۳ کیلوولت نکا۲ و خط تغذیه کننده آن، افتتاح ساختمان جدید اداره برق و افتتاح همزمانی ۲۰ پروژه برق رسانی با اعتبار ۲۱ میلیارد و ۲۸۹ میلیون تومان را از دیگر پروژه های مورد توجه هفته دولت در حوزه برق رسانی برشمرد.

فرماندار نکا خاطرنشان کرد: راه اندازی و بهره برداری شرکت تولیدی کیسه و طرح های خود اشتغالی ، راه اندازی و بهره برداری فیبر نوری شهرک صنعتی ، راه اندازی و بهره برداری کافو نوری روستای آجند و همچنین افتتاح مسکن  محرومین در روستاهای امامیه و طوسکلا به ارزش ۵۸۵ میلیون تومان از دیگر طرح های مورد بهره برداری در بخش اشتغال ،ارتباطات و مخابرات و مسکن محرومین نکا به شمار می رود.

وی در ادامه با اشاره به فرصت های شغلی و صنایع تبدیلی در شهرستان نکا متذکر شد: به دنبال این هستیم با رفع عقب ماندگی این شهرستان نسبت به مناطق دیگر با استفاده از فرصت های شغلی و ظرفیت های موجود کشاورزی بار دیگر صنایع تبدیلی را که حلقه مفقوده در حوزه صنعت و کشاورزی است به شهرستان بازگردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج