سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با تمام احترامی که برای تیم خونه‌به‌خونه ، کادر فنی و بازیکنانش قائلم ولی روز شنبه فقط برای سه امتیاز وارد استادیوم می‌شویم و به کمتر از آن رضایت نخواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی پاشازاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دوستی بین هواداران و بازیکنان تیمم برایم از همه چیز زیباتر است، اظهار کرد: طرفداران ما در این چند روز یک لحظه هم ما را تنها نگذاشته و با اتحاد و همدلی خود، ما را برای بازی مقابل خونه به خونه دلگرم کردند.

وی ادامه داد: با این تماشاگر و شور و اشتیاقی که در  قائم‌شهر و تمرینات می‌بینم، مطمئن‌تر می‌شویم که هر حریفی را می‌توانیم شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: با تمام احترامی که برای تیم خونه‌به‌خونه، کادر فنی و بازیکنانش قائلم ولی روز شنبه فقط برای سه امتیاز وارد استادیوم می‌شویم و به کمتر از آن رضایت نخواهیم داد.

پاشازاده در پایان گفت: سال‌ها در استقلال در شهرآورد بازی کردم و همین جا می‌گویم از تساوی در شهرآورد بیزارم و این را همه بازیکنانم می‌دانند و به همین دلیل به طرفداران نساجی قول می‌دهیم تمام وجود خود را روز شنبه در زمین می‌گذاریم تا با شکست خونه به خونه، تماشاگران را شاد و خوشحال از ورزشگاه شهید وطنی راهی منزل کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج