دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران اظهار داشت: فعالیت فصلی و دوره‌ای یکی از اشتباهات احزاب سیاسی در کشور است

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی قاسمی در جلسه هم‌اندیشی شورای مرکزی سازمان حزب اعتدال و توسعه مازندران که در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگیان ساری برگزار شد، اظهار کرد: حزب اعتدال و توسعه در زمانی که  دو جناح چپ و راست گذشته یا همان اصلاح‌طلب و اصولگرای امروز بر جریان سیاسی کشور حاکم بود، تأسیس شد.

وی افزود: برخی از فعالان سیاسی در سال 1378 پس از دیدار با آیت الله هاشمی رفسنجانی دور جدید فعالیت‌هایشان را آغاز کردند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران  ادامه داد: با انتخاب حسن روحانی تفکر اعتدال و توسعه  قدرت یافت و پست‌های مدیریتی و اجرایی به دست اعتدالیون رسید.

قاسمی گفت: پس از تشکیل این حزب در مازندران و فعالیت‌های مستمر، این حزب نقش فعالی در انتخابات داشت و شوراهای شهرستانی نیز تشکیل شد.

وی بر آموزش، شناخت و تقویت کار تیمی نیروهای حزب، شناسنامه‌دار کردن فعالان سیاسی حزب تاکید کرد و افزود: نگاه حزب اعتدال و توسعه در مدیریت استان، مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر این است که تفکر اعتدالی در مازندران طنین‌انداز شود چرا که راه توسعه مازندران از مسیر اعتدال می‌گذرد.

دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران گفت:  فعالیت فصلی و دوره‌ای یکی از اشتباهات احزاب سیاسی در کشور است، معمولاً احزاب  از یک ماه قبل از انتخابات، فعالیت‌های خود را آغاز می‌کنند در حالی که حزب می‌تواند  مولّد جریانی باشد که کشور را مدیریت کند و این نیاز به ارائه طرح و برنامه‌های اجرایی در طول سال دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج