امام‌ جمعه سیمرغ اظهار داشت: فرماندار کارنامه قابل قبولی را در این مدت کوتاه ارائه کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در جمع خبرنگاران ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی، باهنر ، و تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر سرمایه های این انقلاب و نظام هستند و باید از آنان درس گذشت و ایثار و مردم داری یاد گرفت.

یوسفی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد ۵ ماهه فرماندار سیمرغ  که کارنامه قابل قبولی را ارائه کرده است گفت :حفظ ارزش‌های دینی و انقلابی، ساماندهی امور دینی و اشتغال، توجه به محرومین با کمک نهادها، توجه به قشر مورد آسیب اجتماعی، توجه به قشر زحمتکش کشاورز از وظایف مهم کابینه دولت است که رئیس جمهور ایران اسلامی با واقف بودن به تمامی این مسائل در مسیر عمل به این وظایف گام برمی‌دارد.

وی افزود: با توجه به فضای تند جهانی که علیه ایران اسلامی و ارزش‌های اسلامی و ایران حاکم است عبور از این مسیر بسیار سخت بود و است و آرزوی موفقیت برای ریاست جمهور داریم چراکه امروز موفقیت دولت، موفقیت ملت است.

امام‌ جمعه سیمرغ ضمن تشکر از اعضای شورای شهر دوره چهارم، تصریح کرد: شهرستان ما به‌گونه‌ای است که باید هدف‌گذاری مشخصی داشته باشد و با تصمیم آنی نمی‌شود کار کرد بنابراین با هدف‌گذاری مشخص آن چرا که شایسته این مردم شهرستان است اتفاق می افتد.

یوسفی با بیان اینکه اقدامات دولت در شهرستان اطلاع‌رسانی شود، اظهار کرد: اگر این گزارش‌ها عنوان شود امیدواری برای مردم حاصل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج