رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از کسب 381 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران این شهرستان در مسابقات کشوری و استانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، کاظم رنجبر اظهار کرد: ورزشکاران فریدونکناری توانستند در دو سال گذشته 70 مدال طلا، 90 مدال نقره و 64 مدال برنز در رقابت‌های قهرمانی استان کسب کنند.

وی با بیان اینکه فریدونکناری‌ها در ورزش 40 مدال طلا، 55 مدال نقره و 62 مدال برنز در مسابقات قهرمانی کشور کسب کردند، افزود: 14 نفر در رشته‌های مختلف از این شهرستان به تیم ملی دعوت شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از انتخاب سه نفر به عنوان مربی تیم ملی و همچنین چهار نفر به عنوان مربی استانی از این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: میزبانی اردوی تیم ملی در 6 مرحله را داشته‌ایم.

این مسؤول با اشاره به اینکه صعود کوهنوردان فریدونکناری به قلل مختلف در 73 صعود رقم خورده است، بیان کرد: تعداد اعزام نفرات از فریدونکنار به مسابقات استانی برای 99 ورزشکار و تعداد اعزام به مسابقات کشوری برای 76 ورزشکار فریدونکناری محقق شده است.

رنجبر تعداد اعزام ورزشکاران فریدونکناری به مسابقات بین‌المللی را 11 نفر دانست و ادامه داد: 55 مورد فعالیت فرهنگی و 19 همایش پیاده‌روی را نیز داشته ایم.

وی در تشریح تعداد سالن‌های ورزشی در شهرستان فریدونکنار به وجود هفت سالن دولتی و 25 سالن خصوصی فعال اشاره و خاطرنشان کرد: آمار ورزشکاران بیمه شده ورزشی در شهرستان فریدونکنار عدد 2 هزار و 750 نفر را نشان می‌دهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در تشریح پروژه‌های عمرانی اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از سالن ورزشی روستای کاردگرمحله از محل ماده 180 و سالن ورزشی روستای حسین آباد از محل پروژه های ملی با پیشرفت 70 درصد نام برد و گفت: تیم‌های حاضر از شهرستان فریدونکنار در لیگ برتر شامل تیم‌های راهبران بندر در قایقرانی، دانش و فرابرتر در فوتبال و باشگاه حسینعلی اسدی در تکواندو بودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج