مجتبی حبیب نژاد بیان داشت: در دولت تدبیر و امید یک هزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری سیمرغ تجهیز و نوسازی انجام‌شده که ۲۰۰ هکتار آن فقط مربوط به دولت قبل است.

به گزارش خبرگزاری موج، فرماندار شهرستان سیمرغ در گفت و گویی اظهار کرد: دولتمردان خدمت خالصانه به مردم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار می دهند.

وی با اشاره به اینکه توانستیم سیر سعودی نسبت به عملکرد سال قبل داشته باشیم، تصریح کرد: با توجه به جدول زمان‌بندی که اعلام‌شده پروژه‌های متعددی در هفته دولت سال جاری افتتاح می‌شود که قالب پروژه‌های اجرایی در شهرستان زیرساختی هستند.

حبیب‌نژاد بابیان اینکه حضور رئیس‌جمهور در استان و وعده‌ای که به مردم مازندران در بحث تجهیز و نوسازی داده بودند، اظهار کرد: این وعده رئیس‌جمهور در شهرستان با مدیریت خوب مجموعه جهاد کشاورزی عملیاتی شد.

وی افزود: در این راستا قانع نشدیم و هدف‌گذاری کردیم تا مقدار اجرای این پروژه نسبت به سال گذشته در شهرستان افزایش پیدا کند.

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه جهاد کشاورزی در این بخش توانسته ۱۲ میلیارد تومان اعتبار جذب کند، تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید یک هزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری سیمرغ تجهیز و نوسازی انجام‌شده که ۲۰۰ هکتار آن فقط مربوط به دولت قبل است.

این مسؤول ادامه داد: در بحث پروژه‌های برق‌رسانی هم ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار جذب‌شده که با مدیریت خوب رئیس امور توزیع برق و همکاران مشکلی در زمینه برق در شهرستان نداریم.

حبیب‌نژاد با بیان اینکه در حوزه راه و شهرسازی تعریض و بهسازی محورهای سیمرغ به جویبار، سیمرغ به بهنمیر و بابل به سیمرغ عملیاتی شده و در حال انجام است، اظهار کرد: فاز نخست محور سیمرغ به جویبار آسفالت شد و در محور سیمرغ به بابلسر و بابل به سیمرغ هم کار در حال انجام است.

وی افزود: با توجه به هزینه‌بر بودن پروژه‌های راه و شهرسازی دولت در این حوزه ۱۱ میلیارد تومان در شهرستان هزینه کرد همچنین روکش آسفالت محور سیمرغ به بهنمیر را هم خواهیم داشت.

فرماندار سیمرغ با اعلام اینکه به دلیل قدمت شهرستان در حوزه آب و فاضلاب شهری و روستایی مشکلاتی وجود دارد و حدود ۳۰ کیلومتر شبکه آب‌رسانی روستایی و ۶۰ کیلومتر شبکه آب‌رسانی شهری فرسوده شده است، تأکید کرد: با مدیران دستگاه‌های اجرایی صحبت‌هایی در حال انجام است که با مشارکت و همکاری شوراها و دهیاران اصلاح این شبکه‌ها انجام گیرد.

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه در حوزه کمیته امداد و بهزیستی هم پروژه‌هایی در هفته دولت داریم، اظهار کرد: به جهت آسیب‌پذیر بودن جامعه هدف این دستگاه‌ها سعی می‌کنیم حداکثر رضایت‌مندی را ایجاد کنیم.

وی در ادامه به تازه تأسیس بودن سیمرغ اشاره کرد و گفت: همه دستگاه‌های لازم در شهرستان مستقر نشده‌اند چراکه فضا برای استقرار این ادارات نداشتیم البته سایت اداری شهرستان برای پنج دستگاه تعریف‌ شده است.

این مسوول افزود: در بحث امنیتی داده‌ها مطرح می‌کنند که دارای استانداردهای لازم هستیم و جزو برترین شهرستان‌ها در مازندران بوده‌ایم.

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه بر اساس آمار در جرائم ۴۴ گانه کاهش چشم‌گیری داشته‌ایم، اظهار کرد: در بحث سوادآموزی هم‌رتبه برتر استان را کسب کردیم.

وی با بیان اینکه از مدیران شایسته‌ای در سطح شهرستان برخوردار هستیم، تصریح کرد: با وجود وضعیت اعتبارات مدیران توانستند به‌گونه‌ای مدیریت کنند که در سطح استان دارای امتیاز و رتبه شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج