مدیرپشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: 1450ورزشکار در المپیاد بانوان کارمند دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، رحیم حیدری، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دومین المپیاد ورزشی بانوان کارمند دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با شرکت 50دانشگاه علوم پزشکی و سازمان های تابعه در حال برگزاری است، گفت: جلسات متعددی برای برگزاری این المپیاد  صورت برگزار شده است تا کارمندان بتوانند اوقات خوبی را سپری کنند.

وی هدف از برگزاری این المپیاد را ایجاد وفاق و همدلی و نشاط بین کارکنان عنوان کرد و افزود: در این المپیاد 1450 ورزشکار در رشته های والیبال،شطرنج، تنیس روی میز، دارت و امادگی جسمانی شرکت کردند.

حیدری با بیان اینکه ورزشکاران در چهار سالن ورزشی وزارت کشور،بهزیستی،دانشگاه آزاد و صندوق رفاه دانشجویان به رقابت می پردازند،گفت: این المپیاد از 29مرداد لغایت ۸ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران برگزار می شود .

مدیر پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه کمیته داوران بومی هستند، ادامه داد:  برای هماهنگی و تعامل بیشتر بین داوران و ورزشکاران نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعزام شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج