سری جهیزیه بین مددجویان زیرپوشش موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در آئینی با حضور خانواده‌های زوجین، در شهرستان آمل توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رمضانی معاون سازمان مردم نهاد و خیریه آبشار عاطفه‌های شعبه غرب مازندران گفت: برای تهیه هر سری جهیزیه بیش از دومیلیون تومان و در مجموع بیش از یک میلیارد تومان از محل کمک‌های مردمی و خیران خریداری و در مراسمی که امشب در نوشهر درغرب مازندران برگزار خواهد شد، تحویل زوج‌های جوان می‌شود.

وی افزود: پیش از این نیز همزمان با ولادت امام رضا (ع) به تعداد ۵۰۰ سری جهیزیه زوج‌های زیر پوشش سازمان خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها شعبه در مرکز و شرق مازندران توزیع شد.

معاون سازمان مردم نهاد و خیریه آبشارعاطفه‌های شعبه غرب مازندران با بیان اینکه همزمان با ولادت حضرت زینت (س) نیز به تعداد ۵۰۰ سری جهیزیه دیگر نیز میان زوج‌های جوان زیرپوشش این نهاد توزیع خواهد شد، گفت: هم اکنون بیش از یکهزار زوج جوان برای تامین اولیه لوازم زندگی نیازمند تامین آن توسط این سازمان هستند.

رمضانی افزود: این سازمان برای کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی و تحصیلی افراد نیازمند اعم از تهیه و تامین خوراک، پوشاک، مسکن، پرداخت حق بیمه افراد نیازمند و هزینه‌های درمانی، پرداخت شهریه دانش آموزی و دانشجویان و طلبه‌های مستعد در مقاطع تحصیلی مختلف و ایجاد تسهیل در امر ازدواج جوانان با جلب مشارکت‌های مردمی به مددجویان این نهاد تلاش خواهد کرد.

وی گفت: نیت خیرخواهانه دست اندرکاران و متولیان این مجموعه است که بدون تشریفات کاری و ایجاد دفتر آن چنانی، با اهداف بلند وبی منت به دنبال رفع نیاز‌های نیازمندان مالی و با آبروی جامعه هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج