مدیر آموزش و پرورش میاندورود از درخشش دانش‌آموزان میاندورودی در مسابقات کشوری UCMAS و راهیابی به مسابقات جهانی اندونزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقات کشوری چرتکه که به میزبانی مازندران برگزار شد 625 نفر از دانش‌آموزان سراسر کشور در سالن یادگار امام بابل با هم رقابت کردند که ۹۸ نفر با کسب عناوین برتر در رشته‌های مختلف به رقابت‌های جهانی اندونزی راه یافتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میاندورود، اظهار کرد: در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضی و چرتکه که در شهرستان بابل برگزار شد، دانش‌آموزان این شهرستان توانستند در بین تمامی استان‌ها رتبه‌های قابل توجهی کسب کنند و راهی مسابقات جهانی شوند.

بهروز عرب خزائلی تصریح کرد: احسان دانایی‌فرد از دبستان اکبر شاهسوارانی اسلام‌آباد، ابوالفضل جعفری از دبستان قائم اسرم و سیده سوسن موسوی از دبستان زهرا شاهسوارانی اسلام‌آباد (رتبه دوم) و باران خناری‌نژاد از دبستان زهرا شاهسوارانی اسلام‌آباد، سعید امرودی از دبستان اکبر شاهسوارانی اسلام‌آباد، فائقه شجاعی‌نیا از دبستان زهرا شاهسوارانی اسلام‌آباد و ابوالفضل سیدی از دبستان آرش جامخانه (رتبه سوم) را توانستند احراز کنند.

عرب‌خزائلی گفت: مسابقات جهانی این رقابت‌ها، اواسط آبان ماه امسال به میزبانی کشور اندونزی در جزیره بالی برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج