مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیان داشت: استان مازندران مانند مناطق آزاد دارای ظرفیت‌های بالایی است اما تاکنون نتوانستیم از ظرفیت مناطق این استان استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حبیب حسین‌زادگان در حاشیه نخستین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی کشور در بابلسر اظهار کرد: چشم‌انداز و افق دولت تدبیر و امید این است که توریسم داخلی و خارجی را از طریق چنین المپیادهایی توسعه پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه مازندران از استان‌های مهم ساحلی کشور در امر توریسم داخلی و خارجی است خاطرنشان کرد: با تلاش همه مسئولان استارت ورزشهای ساحلی در شهرستان بابلسر زده شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه این استان سرآمد ورزش در کشور است یادآور شد: بیش از ۲۰ رشته ورزشی با حضور بیش از 500 ورزشکار بومی و غیربومی در این المپیاد مشارکت دارند.

حسین زادگان بر استفاده از این ظرفیت به وجود آمده تاکید کرد و گفت: خوشبختانه مازندران توانست در قالب کارگروه‌های فرهنگی در شرق و غرب استان شرایط لازم را ایجاد کند و فضای همگرایی و همدلی در این استان وجود دارد.

وی افزود: استان مازندران مانند مناطق آزاد دارای ظرفیت‌های بالایی است اما تاکنون نتوانستیم از ظرفیت مناطق این استان استفاده کنیم که امید است با برطرف کردن کاستی‌ها در این برنامه‌ها از این مواهب استفاده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج