شهردار نوشهر از تعریض و توسعه مهم‌ترین محور درون شهری نوشهر خبر داد و گفت» با تعریض 80 متر از این خیابان تا حدودی مشکل تردد در این خیابان برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی توکلی با اشاره به تردد بالا در محور درون شهری،  خیابان امیرکبیر نوشهر اظهار کرد: این خیابان یکی از محورهای اصلی درون شهری نوشهر است که تا قبل از تعریض با مشکلات زیادی در بحث تردد و رفت و آمد شهروندان رو به‌رو بود.

وی افزود: برای حل این مشکل با مالکان در این خیابان صحبت شد و مالکان نیز از اقدام شهرداری نوشهر استقبال کردند و 80 متر از این مسیر بازگشایی و تعریض شده است.

شهردار نوشهر تصریح کرد: با تعریض و توسعه این خیابان حجم بسیار زیادی از ترافیک کاهش یافت و تردد در این مسیر روان و بدون خطر و مشکلات انجام می‌شود.

وی با قدردانی مالکان خیابان امیرکبیر در امر تعریض و توسعه، عنوان کرد: طبق توافقی که با دو مالکی که در این مسیر با شهرداری همکاری داشتند، مقرر شد تا در زمان ساخت بنا، در همین زمین و پلاک برایش کارشناسی شده و محاسبه شود.

توکلی در پایان با اشاره به اینکه خدمت بی‌منت به شهروندان نوشهری را سرلوحه کارم قرار داده‌ام، گفت: در کنار حل مشکلات شهری نوشهر، ظرفیت‌ها و فرصت‌های این شهر نیز شناسایی شده‌اند که با برنامه‌ریزی و کارشناسی مناسب در راستای توسعه و پیشرفت پایدار شهر نوشهر گام برداشته خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج