دبیر ستاد اقامه نماز مازندران گفت: شورای فرهنگ عمومی باید به صورت جدی در تمام شهرستان‌ها پیگیری شود این شورا نسبت به رفع مشکلات در طول این سال‌ها تلاش‌های فراوانی داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی در جلسه شورای فرهنگ عمومی محمودآباد که با حضور اعضای این شورا در دفتر امام جمعه محمودآباد برگزار شد، اظهار کرد: شورای فرهنگ عمومی باید به صورت جدی در تمام شهرستان‌ها پیگیری شود این شورا نسبت به رفع مشکلات در طول این سال‌ها تلاش‌های  فراوانی داشته است.

وی افزود: برگزاری متعدد جلسات شورای فرهنگ عمومی توانسته نقش مهمی در تصمیم‌سازی‌های فرهنگی داشته باشد و دبیر‌خانه شورای فرهنگی در راستای تعامل بیشتر شوراهای عمومی در شهرستان‌ها توانسته اقدامات مهمی انجام دهد.

دبیر ستاد اقامه نماز مازندران خاطرنشان کرد: انگیزه‌های طبیعی، شخصی، اجتماعی و متعالی در وجود هر انسان از پایه‌های ایجاد فرهنگ عمومی بوده و پایه‌های ایجاد این انگیزه‌ها در عصر ارتباطات نماز است.

این مسؤول یادآور شد: باید بکوشیم تا این امانت الهی که نظام جمهوری اسلامی بر دوش ما نهاده به درستی انجام دهیم.

ابراهیمی در پایان گفت: با توجه به توریستی بودن استان مازندران امکان توسعه ارتباطات با وجود گردشگرپذیر بودن استان و بودن در عصر ارتباطات و مدرنیته بیشتر به ما کمک می‌کند تا بتوانیم از این طریق اعتقادات به ارزش‌ها و باورهای مذهبی را بیشتر رواج دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج