چهارمین دوره مسابقات ملی مهندسی سازه و دومین دوره همایش و مسابقات ملی بتن شهریور ماه امسال به میزبانی شهر محمودآباد برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس موسسه آموزش عالی خزر محمودآباد بیان داشت: این دوره از رقابت ها هرساله با شرکت تیم های مختلفی از دانشگاههای کشور و باحضور اساتید و مدرسین خبره در زمینه تکنولوژی نوین بتن از تاریخ 20 لغایت 22 شهریور ماه سالجاری به میزبانی مجتمع آموزشی و ورزشی نفت محمودآباد برگزار خواهد شد.

احسان شعبان زاده در تشریح ساز و کار این دوره از مسابقات گفت: در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان مجاز هستند با استفاده از متریال ماکارونی و چسب ، سازه هایی بسازند که بتواند نیرویی چندین برابر وزن خود را تحمل کنند.

وی افزود : این مسابقات در 2 رشته مهندسی سازه و بتن و پنج گرایش راندمانی ، سنگین دهانه 45 سانتی متری ، سازه فشاری ، زیبایی وبتن سبک با مشارکت بیش از 80 تیم از دانشگاه های مختلف سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 شعبانزاده مهم ترین اهداف برگزاری این دوره از مسابقات را ایجاد پیوند و ارتباط بین صنعت و دانشگاه و ترویج و آموزش کار گروهی در بین دانشجویان عنوان کرد و افزود : آشنایی دانشجویان با سازه های فضایی ، تحلیل سازه های پل و کار با نرم افزارهایی SAP از دیگر اهدافی است که در برگزاری این مسابقات ملی دنبال می کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج