فرماندار قائم شهر با بیان اینکه نقد عملکردها نباید با نادیده گرفتن خدمات اشتباه گرفته شود، گفت: نادیده گرفتن خدمات دولت یازدهم از سوی برخی رسانه ها و خبرنگاران ظلم به مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی محمدی در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه این شهرستان ، با تاکید بر این که نقد عملکردها نباید با نادیده گرفتن خدمات اشتباه گرفته شود، گفت: نادیده گرفتن خدمات دولت یازدهم از سوی برخی رسانه ها و خبرنگاران ظلم به مردم است .

وی آگاهی درست از وقایع را مقدم بر نقد و اطلاع رسانی دانست و تاکید کرد: به طور قطع هیچ یک از دستگاه های دولتی از نقد منصفانه اصحاب رسانه واهمه ای ندارد، اما توهین به مسوولان و مدیران تحت عنوان نقد پذیرفتنی نیست.

فرماندار قائمشهر گفت: یکی از ویژگی های خبرنگاران این است که همواره به مسئولان و مدیران دسترسی دارند و برای این که بتوانند موضوعی را نقد منصفانه کنند تا جامعه در جریان واقعیت ها قرار بگیرد ، بهتر است اول فرصت دفاع از عملکردها را به مدیران و مسئولان بدهند و به عبارتی نقد باید براساس اطلاعات و دانسته های درست صورت گیرد نه این که مبتنی بر نادانسته ها باشد.

محمدی با قدردانی از تعامل خبرنگاران و رسانه ها ، افزود : البته کار خبرنگاران همان گونه که قانون بر آن صحه گذاشت ، کاری سخت و دشوار است و به نظرم دشوارترین بخش آن هم به قضاوت منصفانه از عملکردها بر می گردد.

وی دانستن را حق مردم دانست و تاکید کرد: دولت یازدهم خدمات سترگی در بخش های مختلف در شهرستان قائمشهر داشت که یکی از آنها احیای کارخانه نساجی شماره 3 بوده است.

فرماندار قائمشهر گفت: کارخانه نساجی شماره 3 که در دولت نهم و دهم ادعا شده بود که به عنوان یک هدیه به مردم مازندران داده شد ، به یک تبعه خارجی فروخته شده بود و به دلیل بدهی ناشی از برق، مالیات، تامین اجتماعی و غیره با مشکلاتی مواجه شد که دولت یازدهم با تدبیر درست از تعطیلی آن جلوگیری و احیا کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج