بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی مازندران که خدمات دولت یازدهم به مردم را خوب ارزیابی کرد ، گفت : اما این خدمات به اندازه برآورده شدن تمامی انتظارات جامعه نبوده و تحقق خواسته های جدی تر و مهمتر مطالبه مردم از دولت دوازدهم است.

به گزارش خبرگزاری موج، مرضیه عبوری از رفع معضل بیکاری ، کاهش نابرابری های اقتصادی ، جدی گرفتن تحقیق و پژوهش و اعتماد به تشکل های غیر دولتی به عنوان مطالبات اولویت دار و جدی مردم از دولت دوازدهم دانست .

وی ادامه داد : گشودن گره نابرابری های اقتصادی که موجب ایجاد شکاف طبقاتی در میان افراد جامعه شده است باید با برنامه ریزی صحیح و درست دولتمردان صورت بگیرد .

عبوری از وجود تعداد زیاد فارغ التحصیلان بیکار و یا بکارگیری آنان در کارهای غیر تخصصی و خرد را چالشی مهم در جامعه ذکرکرد و افزود: حرکت رو به جلوی دولت دوازدهم در این زمینه را مردم خواهان هستند تا باری از مشکلاتشان برداشته شود.

وی همچنین از جدی گرفتن نظارت و بازرسی ها در خدمات رسانی دولت به مردم به عنوان دیگر مساله ای نام برد که ضرورت دارد دولت دوازدهم به آن توجه بکند.

بازرس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی خاطرنشان کرد: اکنون متاسفانه نطارت ها و بازرسی ها در ادارات رها شده است که باید این موضوع بیشتر از سوی دولت جدی گرفته شود.

این فعال سیاسی گفت : مردم در تمام ادوار با حضور همیشگی در کنار مسوولان از همه چیز حتی از جانشان گذشتند تا انقلاب اسلامی پایدار بماند .

به گفته عبوری انسجام و همکاری سه قوه زمینه ساز ایجاد هویت ملی و میهنی در کشور و جامعه جهانی می شود ولذا باید قدر ان را بدانیم .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج