رئیس انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان بابل بیان داشت: به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، مراسم پاسداشت و تجلیل از خبرنگاران شهرستان بابل با حضورمهمان ویژه کشوری برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مجید عرب فیروزجائی گفت: این انجمن تلاش دارد  به مناسبت روز خبرنگار و به جهت تجلیل از فعالان عرصه خبر، مراسم به یادماندنی را برای خبرنگاران شهرستان بابل برگزار نماید.

وی افزود: خبرنگاران مهمترین قشر عرصه روشنگری هستند که در جامعه امروز نمی توان وجود شان را انکار کرد و نقش تاثیرپذیر آنان را نادیده انگاشت.   

عرب فیروزجائی با بیان اینکه اگرچه نمی توان با برگزاری  مراسمی در یک روز از سال زحمات و تلاش این قشر را جبران کرد، ولی برگزاری این مراسم، تنها کاری است که می توانیم نهایت تقدیر خود را از این عزیزان اعلام نماییم.

رئیس انجمن صنفی شهرستان بابل متذکر شد: متاسفانه قشر خبرنگار علیرغم تاثیرگذاریشان  هنوز به  جایگاه  واقعی  و د رخور خود  دست  نیافته اند  و امیدواریم در سال های آتی اتفاقات  خوبی  به  واسطه  شغل  سخت شان  رقم بخورد و سختی کار خبرنگاران به درستی دیده شود.

عرب فیرزوجائی ابراز امیدواری کرد انجمن صنفی شهرستان بابل درصدد هست به عنوان یک صنف مدافع حقوق  خبرنگاران  در دولت  دوازدهم حقوق حقه خبرنگاران شهرستان را که بدلیل ضعف مدیریتی در شهرستان در سال های اخیر مظلوم واقع شده  مطالبه نماید  تا  این قشر بتواند  به  حقوق  واقعی و خواسته های  چندین ساله خود دست یابند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج