دوازدهمین جشنواره ورزشی معلولین کشور در دو گروه بانوان و آقایان و در مجتمع های فرهنگی ورزشی سازمان بهزیستی کشور واقع در شهرستانهای بابلسر (آقایان) و تنکابن( بانوان) در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری موج، جواد مرزانی سرپرست دفتر تربیت بدنی و فوق برنامه بهزیستی کشوردر این باره گفت :این دوره از مسابقات در 3 گروه  از جمله (ناشنوایان، نابینایان ، کم بینایان و معلولین جسمی حرکتی )  در رشته های شطرنج ، تنیس روی میز ، شنا ، دوصحرانوردی و آمادگی جسمانی در دو رده سنی زیر 35  و بالای 35 به رقابت می پردازند.

وی افزود: این دوره از مسابقات با برنامه ریزی دقیقی که سازمان بهزیستی کشور در برگزاری این جشنواره ورزشی جهت مشارکت حداکثری معلولین انجام داده است،  خوشبختانه نسبت به دوره یازدهم (سال گذشته) در گروه آقایان از نظر  تعداد شرکت کننده  به 3 برابر افزایش پیدا کرده  و  از نظر رشته های ورزشی از  5 رشته به 12 رشته ارتقا یافته است.

مرزانی با بیان اینکه در گروه بانوان نسبت به دوره یازدهم (مشابهه سال گذشته) از نظر  تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره به میزان 7 برابر  افزایش پیدا کرده است، خاطرنشان ساخت : این استقبال حکایت از برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق سازمان بهزیستی کشور در راستای گسترش ورزش همگانی در بین جامعه هدف سازمان بوده و برای توانمندی این عزیزان گام های موثری برداشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج