مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: پروژه‌های بالای 60 درصد در هدف توسعه‌ای استان قرار گرفته است و تا سال آینده به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری موج، حبیب حسین‌زادگان در جلسه شورای اداری ادارات ورزش مازندران به میزبانی نکا اظهار کرد: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و افزایش زیرساخت‌های ورزشی این استان از برنامه‌های اولویت‌داری است که با قوت دنبال می‌شود.

وی افزود: جذب 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس شورای اسلامی برای حوزه ورزش و جوانان کشور، راهی بسیار مهم برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی است که این مهم در استان هم با برنامه‌ریزی مناسب در دست انجام است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه با این اتفاق یعنی اختصاص  27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس شورای اسلامی برای حوزه ورزش و جوانان، بیش از 50 درصد پروژه‌های نیمه تمام استان شامل 65 پروژه به اتمام می‌رسد.

این مسؤول با اشاره به جلسه شورای اداری استان مازندران به میزبانی نکا یادآور شد: این جلسه برای بررسی مشکلات، چالش‌ها و بیان دیدگاه‌ها برگزار شد که مقرر شد تا پروژه‌های بالای 60 درصد شرق مازندران و کل این استان در هدف توسعه‌ای دیده شده و تا سال آینده به اتمام برسد.

حسین‌زادگان گفت: تلاش داریم تا از ارزش افزوده 27 صدم درصدی که مجلس شورای اسلامی در ارزش اعتبار ورزش و جوانان کشور قرار داده شده است، استفاده کرده و عدالت در توسعه زیرساخت‌های مختلف ورزشی سراسر استان انجام شود.

وی افزود: هم‌اکنون سرانه ورزشی استان مازندران 1.2 مترمربع است که با هم‌گرایی و حمایت‌های خوبی که از ورزش مازندران توسط مسؤولان انجام می‌شود و با تزریق اعتبارات تلاش داریم تا این سرانه را با اتمام زیرساخت‌های ورزشی ارتقاء دهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: امیدواریم حمایت مسوولان از ورزش مازندران بیش از قبل ادامه یابد تا سرانه مناسب را در برنامه ششم توسعه، پایدار کرده و انتظارات ورزشکاران در قهرمانی و پهلوانی محقق شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج