معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: اگر دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد شغل هدف لازم و برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند و پای کار بیایند جای هیچ‌گونه هراسی برای ایجاد فرصت‌های شغلی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن خیریانپور جلسه کارگروه اشتغال که در استانداری برگزار شد اظهار کرد: اشتغال و تولید دو مقوله مهمی است که امسال باید در مدیریت استان بوجود آید و طبق انجام بررسی‌های لازم مازندران امسال متعهد به ایجاد اشتغال 53 هزار و 713 نفری شد که بر این اساس باید تفاهم‌نامه‌ای بین دبیرخانه کارگروه اشتغال با دستگاه‌های اجرایی منعقد شود تا مبنا کار برای ایجاد اشتغال باشد.

وی افزود: نباید برای ایجاد اشتغال تنها به این فکر باشیم اگر تسهیلات و منابع مالی تأمین شد اقدام به ایجاد شغل کنیم بلکه باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی و تلاش برای سرمایه‌گذاری استفاده کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان اینکه امسال دولت از محل بسته رونق تولید پیش‌بینی اعتبار کرد، تصریح کرد: از محل کسب و کار 20 هزار میلیارد و بند" د" تبصره 16 ، 130 میلیارد تومان برای کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی برای خوداشتغالی و مشاغل خانگی تأمین اعتبار شد.

خیریانپور گفت: اگر دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد شغل هدف لازم و برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند و پای کار بیایند جای هیچ‌گونه هراسی برای ایجاد فرصت‌های شغلی نیست.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج