ربیع فلاح با بیان اینکه توجه به منویات مقام معظم رهبری یک اصل اساسی است، گفت:همه مدیون خون شهدا هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر سه شهید گمنام و پاسدار شهید کریم بهمنی اظهار کرد: مهم‌ترین نیاز جامعه امروز این است که پیرو خط شهدا باشیم.

وی افزود: امروز باید آگاه، هوشیار و با بصیرت باشیم و با توجه به شرایط و مقتضیاتی که امروز در جامعه وجود دارد برخورد کنیم.

استاندار مازندران توجه به منویات مقام معظم رهبری را یک اصل اساسی برشمرد و تصریح کرد:  وصایای شهدا را مطالعه و نسبت به انجام آن اقدام کنیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت از برترین ارزش‌های معنوی فرهنگ اسلامی است که در تثبیت استقلال کشور و هویت دینی و ملی آنان نقشی بی‌بدیل دارد.

فلاح‌جلودار خاطرنشان کرد: ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند، لذا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نه تنها یک وظیفه دینی است بلکه با امنیت ملی کشور گره خورده است.

وی گفت: زنده نگهداشتن یاد و حماسه‌سازی‌های شهدا، به ویژه شهدای کربلا و به تبع آن شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و تبیین این مطلب که ما مدیون خون شهدا هستیم، عامل مهم در ترویج فرهنگ شهادت است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج