با وجودی که حدود 2 ماه تا شروع رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاه های ایران زمان باقی است، به نظر می رسد مسوولان سازمان عمران شهرداری ساری حامی این باشگاه پرطرفدار ورزشی تمایلی برای تیمداری در فصل جاری این رقابت ها ندارند.

به گزارش خبرگزاری موج،تیم عمران شهرداری ساری درسال قبل درنخستین فصل حضورش در رقابت های والیبال لیگ برتر باشگاه های ایران توانست با غلبه برتیم های بزرگ والیبال چون شهرداری ارومیه، تبریز، کاله آمل و چند تیم دیگر درنیم فصل شگفتی سازاین رقابت ها شود.

اگرچه عمران ساری به دلیل برخی بی نظمی ها در برگزاری رقابت های والیبال لیگ برتر از سوی سازمان لیگ نتوانست خود را به مرحله یک هشتم برساند، ولی همگان اذعان دارند که این تیم با بازیکنان ناشناخته که بعضا نخستین دوره حضورشان را در لیگ برتر تجریه می کردند؛ نتایج امیدوارکننده ای را کسب کرد.

با وجود مزیت های خوبی که این تیم برای حضورمجدد درلیگ برتر دارد، در شرایط فعلی در وضعیت مبهمی به سر می برد که این ابهام بازیکنان و کادر فنی را نیز دچار مشکل کرده است.

براساس قانون، بازیکنان و کادر فنی باشگاه های والیبال تا پیش از رضایت باشگاه حق عقد قرارداد با هیچ تیمی را ندارند وتنها با رضایت باشگاه می توانند به سایر تیم ها بپیوندند.

سرمربی عمران شهرداری ساری می گوید : تاکنون هیچ صحبتی با کادر فنی و حتی بازیکنان فصل گذشته برای حضوردررقابت های لیگ برتر والیبال فصل آینده نشد.

بهزاد محمودی گفت: رقابت های والیبال لیگ برترمهرماه سال جاری به طور رسمی استارت زده می شود وباشگاه عمران درصورت حضورمجدد دراین رقابت ها باید برای جذب بازیکنان وکادرفنی آستین ها را بالا بزند.

وی افزود :عمران ساری درسال گذشته با وجود شایستگی فنی به دلیل بی نظمی در برگزاری رقابت ها و ورود و خروج برخی باشگاه ها نتوانست دربین هشت تیم قرارگیرد.

وی اظهارداشت : تیم عمران ساری ظرفیت خوبی برای حضور مجدد دررقابت های والیبال لیگ برتر باشگاه های ایران دارد و باید مسوولان استانی کمک کنند تا این تیم باردیگردراین رقابت حاضر شود.

محمودی افزود : درصورت موافقت مسوولان این باشگاه برای شرکت دررقابت های فصل جاری والیبال لیگ برتر می توانیم تیم را با بازیکنان جوانتر وامید ساماندهی کنیم که هزینه کمتری را به باشگاه تحمیل کند.

وی میانگین هزینه این تیم در رقابت های والیبال لیگ برتر سال گذشته را حدود 25 تا 30 میلیارد ریال اعلام کرده که دستمزد یک تا 2 بازیکن برخی از تیم های مدعی در این رقابت هاست.

سرپرست باشگاه عمران ساری گفت که هنوزهیچ تصمیمی برای شرکت یا عدم شرکت در رقابت های لیگ برتر فصل جاری از سوی متولیان باشگاه اتخاذ نشد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج