فرمانده انتظامی تنکابن از شناسایی و دستگیری سوداگر مرگ با 50 گیلو گرم تریاک در یک عملیات ضربتی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج،رامین شمس  گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و فروش انواع مواد مخدر توسط راننده یک دستگاه خودروی مزدا 3 موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام بررسی‌های همه‌جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق شدند، خودروی مورد نظر را در حال تردد در یکی از محورهای این شهرستان شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی تنکابن خاطرنشان کرد: پس از انجام عملیات شناسایی، ماموران خودروی مورد نظر را در حین معامله و جابجایی مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پژو 405 متوقف کردند.

این مسؤول تصریح کرد: ماموران در عملیاتی ضربتی راننده خودروی مزدا را دستگیر و در بازرسی از خودروی وی 40 کیلوگرم تریاک کشف کردند.

شمس با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، اظهار کرد: با بازرسی‌های به عمل آمده از محل معامله این دو سوداگر مرگ نیز 10 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه اعتیاد سر منشاء بسیاری از آشفتگی‌ها و از هم گسیختگی‌های اجتماعی است ادامه داد: اعتیاد به‌عنوان مهم‌ترین آسیب اجتماعی جامعه انسانی را مورد هجوم خود قرارداده است و هر سال تعداد زیادی از افراد جامعه نوجوانان و جوانان ، زنان و مردان قربانی این پدیده می شوند.

فرمانده انتظامی تنکابن افزود: ویـرانگری‏‌هاى حاصل از مواد مخدر زمینه‌ساز سقوط بسیارى از ارزش‌ها و هنجارهاى فرهنگى و اخلاقى شده و بدین ترتیب سلامت جامعه را بطور جدى به مخاطره مى‌اندازد.

شمس با اشاره به اینکه قاچاق موادمخدر فعالیتى سوداگرانه از سوی دشمن و ابزاری برای فروپاشی خانواده‌ها به منظور دستیابی به سودهای کلان توسط سوداگران مرگ به شمار می‌رود، از مردم خواست، برای مقابله با این پدیده شوم با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام دارند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج