ولی الله اسدیان گفت: تقویت و توجه به طرح های پژوهشی ازنیروی های متخصص ما در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال است و ما میتوانیم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم زیرا این امر باعث خودباوری در آحاد جامعه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر عامل شرکت تعمیرات انتقال نیروی شمال (تانش) استان مازندران درجمع خبرنگاران گفت: اقتصاد مقاومتی نشانه عظمت و قدرت ایران اسلامی در مقابل توطئه ها و تحریم های ظالمانه دشمنان است.

اسدیان نشست های مختلف در بحث جنگ نرم، امام، انقلاب و رهبری و دیدار با خانواده معظم شهدا را از برنامه های فرهنگی این مجموعه ذکر کرد.

مدیر عامل شرکت تعمیرات انتقال نیروی شمال(تانش) یادآور شد: یکی از برنامه های ما توجه به ورزش است که سال گذشته مسابقات تفریحی و ورزشی با رویکرد فرهنگی شامل برگزاری مسابقات فوتسال، فوتبال و والیبال برگزار کردیم.

اسدیان گفت: آنچه بیشازپیش در بیانات مقام معظم رهبری بر آن تأکید شده است بحث اقتصاد مقاومتی است ایشان معتقد هستند که یکی از راه های عبور از مقطع حساس و سرنوشتساز کشور جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی است.

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی در راستای کاهش وابستگی ها و تأکید بر مزیت های تولیدات داخلی و تلاش مضاعف برای خوداتکایی دارد زیرا یکی از اهداف دشمن متمرکز شدن بر روی اقتصاد است تا به رشد ملی و تولیدات داخلی لطمه بزند.

اسدیان تصریح کرد: تقویت و توجه به طرح های پژوهشی ازنیروی های متخصص ما  در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال است و ما میتوانیم تحریم ها را به فرصت تبدیل کنیم زیرا این امر باعث خودباوری در آحاد جامعه خواهد شد.

وی گفت: اقتصاد مقاومتی نشانه عظمت و قدرت ایران اسلامی در مقابل توطئه ها و تحریم های ظالمانه دشمنان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج