فرماندار محمودآباد گفت: ایجاد درآمدهای پایدار و جذب سرمایه گذاران خارجی باعث پیشرفت روستاها می شود و دهیاران باید با این هدف برای پیشرفت روستاها تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، یحیی یوسف پور با بیان اینکه توسعه گردشگری و صنایع در روستاها مهمترین رویکرد دولت در توسعه روستاها است اظهار داشت: دهیاران باید برای ایجاد کارگاه های تولیدی کوچک و زودبازده در روستاها تلاش کنند و احداث این نوع کارگاه ها مهمترین راه برون رفت از مشکلات کمبود اشتغال در کشور است.

یوسف پور با اشاره به تربیت مدیران توانمند از روستاها، گفت: استفاده از ظرفیت های حداکثری جوانان بومی در دهیاری ها موجب دلگرمی دولت و مردم و ایجاد امید در جامعه می شود.  

وی خاطرنشان کرد: زیرساخت ها برای اشتغال زایی روستاییان فراهم است اما نیاز به یک برنامه جامع و منسجم در ساخت کارگاه های زودبازده و صنایع تولیدی دیده می شود و نیاز است در  این حوزه دهیاری ها جوان گرایی شود.

فرماندار محمودآباد عنوان کرد: همه تلاش دولت تدبیر و امید استفاده از ظرفیت های روستاها برای اعتلا و پیشرفت منطقه است و توسعه گردشگری و صنایع تولیدی را می توان مهمترین اهداف دولت برای اشتغالزایی روستاییان اشاره کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: دهیاران می توانند بهترین رسانه برای اطلاع رسانی از اقدامات و دستاوردهای دولت به مردم باشند، گرچه در دولت تدبیر و امید نتوانستیم اقدامات دولت را به شکل مطلوب در روستاها اعلام شود اما دهیاران باید در این راه اقدامات کافی را صورت دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج