استاد حوزه و دانشگاه درباره تفکرات دنیای غرب و رژیم صهیونیستی برای از هم پاشیدگی کانون خانواده در ایران گفت: نتانیاهو گفت برای اینکه ایران را از بین ببریم باید نقش مادر را از زنان جدا کنیم یعنی زن حس نکند که مادر است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام عبدالله احمدنژاد در مراسم پایانی راهپیمایی روز عفاف و حجاب در مصلی محمودآباد، اظهار کرد: آیت‌الله بهاالدینی که با امام زمان(ع) ارتباط داشت فرمود که خانم‌هایی که چادر بر سر دارند هر قطره قطره عرق بدن در آفتاب هر قطره‌اش خورشید است و این چادر در سه جا توسط حضرت زهرا(س) شخص را شفاعت می‌کند.

وی افزود: بر طبق کتاب ثواب‌العمال این سه جا ابتدا در داخل قبر و بعد در برزخ و در نهایت در قیامت شفاعت حضرت زهرا(س) را زنان محجبه و چادری دارند.

احمد‌نژاد در این خصوص گفت: وقتی برای کارمندی که در مناطق بد آب و هوا کار می‌کند دولت یک سختی شرایط کار در حقوق‌اش منظور می‌کند مطمئن باشید برای شما زنان با حجاب که در گرمای هوا با حجاب کامل و چادر به بیرون می‌آیید و بعضا از زنانی هم حرف می‌شنوید از حضرت زهرا(س) اجرتان را می‌گیرید.

این استاد حوزه درباره شکل‌گیری تفکر اومانیسم در دنیا عنوان کرد: این تفکر که از جانب غربی‌ها با برنامه و هدف آمد و می‌گویند که فقط انسان مهم است و خدا و قیامت و قبر ارزشی ندارند کی رفته و کی دیده و اصالت را به انسان دادند و این تفکر در نقاشی و سبک غرب اثر گذاشت.

وی در ادامه بیان کرد: به عنوان نمونه در قبل از این تفکر نقاشی که از حضرت مریم در موزه‌ها و کلیساها وجود داشت مریم را یک دختر عفیف و پاک معرفی می‌کردند که دو زانو نشسته و به زمین نگاه می‌کرد ولی الان بعد از تفکر اومانیسیم نقاشی که از مریم مقدس داریم روی آرایش و چشم و ابروی مریم کار می‌کنند.

وی افزود: غربی‌ها الان روی صورت حضرت مریم در نقاشی کار می‌کنند که دو زانو نشسته و گوشه دامن مریم رفته کنار  و زانوی وی مشخص است و این بر طبق یک نظم و برنامه‌ریزی دارند این کار را می‌کنند و معلوم نیست که چه بلایی می‌خواهند بر سر کشور ما بیاورند و چه سونامی به سمت ایران و جهان اسلام در پیش است.

احمدنژاد درباره نفوذ تفکر اومانیسم در سینما خاطرنشان کرد: این تفکر ابتدا در نقاشی ثبت شد و بعد در سینما ثبت شد چون ما در فیلم و سریال‌های قبل این تفکر نقش‌های زن همه با حجاب و پوشش دامن و پیراهن آستین بلند بودند که اومانیسم را وارد سینما کردند و به خورد جهان غرب دادند و امروزه وارد جامعه ما هم شده است.

وی اضافه کرد: بعد از تفکر اومانیسم ما سینمای هالیوود را داریم و کار ما به جایی رسید که امروزه گلشیفته فراهانی‌ها به آن طرف می‌روند و دنبال نقش به‌صورت برهنه و عریان در سینما و فیلم هستند.

احمدنژاد تصریح کرد: تفکر اومانیسم در همه جا وارد شد و آنها توی دنیای غرب امروز به این نتیجه رسیدند و در راهپیمایی‌های‌شان در کشورهای غربی همه به سجده افتادند که امروز معنویت کارمان را درست می‌کند و ما تازه در قرن 21 در ایران به یاد ما آمد که باید به روز باشیم و نمی‌دانیم که چه مصیبت و بلایی دامن‌گیر کشورمان می‌شود.

وی یادآورشد: در غرب تفکر سفید راه افتاد که با شال و دستبند سفید دور می‌زنند و هدف آنها زیرپا گذاشتن حجاب است و آنها از حجاب می‌ترسند چون حیا ترمز زن است و حیا یک دیواره موشکی است که زن دور خودش می‌کشد که هیچ احدی جرات ندارد به سمتش برود.

احمدنژاد در خصوص تفکرات دنیای غرب و رژیم صهیونیستی برای از هم پاشیدگی کانون خانواده در ایران بیان کرد: نتانیاهو گفت برای اینکه ایران را بترکانیم باید نقش مادر را از زنان جدا کنیم یعنی زن حس نکند که مادر است و حس رقابت در خانه به او دست دهد و به مردش بگوید همانقدر که من مسؤول هستم تو هم مسؤول هستی مگر من باید برای تو بچه بزرگ کنم؟

وی ادامه داد: نقاط ضعف ما این ست که خانم‌های کارمند بچه‌های خودشان را به مهد کودک می‌سپارند ای خواهر من مهد کودک برای بچه تو دل نمی‌سوزاند و یکی از زمینه‌های ریشه‌ای ما از زمان کودکی شکل می‌گیرد و ما حوصله بچه را نداریم چون سرکار هستیم و آنها در مهد کودک رقص و آواز را می‌آموزند و توی خونه هم برای بچه تبلت می‌خریم و وی را از خودمان دور می‌کنیم و این برنامه‌ریزی غرب است و ما باید حواس‌مان جمع باشد.

این استاد حوزه درباره حجاب و عفاف از نگاه حضرت علی(ع) عنوان کرد: حضرت فرمود زنی که حیا و عفاف دارد این زن تا مرز ملک می‌رسد و به حد فرشته بودن می‌رسد و امروز دنیای غرب و نتانیاهو آمدند که شما زنان را از مرحله فرشته بودن به پایین بیاورند و گفتند که زن ایرانی باید قبول کند که مادر نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج