مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت:طرح های اوقات فراغت باید اثرگذار و دارای محتوای آموزشی غنی و فاخر باشد .

به گزارش خبرگزاری موج،حجت الاسلام ناصرشکریان امیری در جلسه برنامه ریزی و کارگروه آموزشی طرح های اوقات فراغت این اداره کل ضمن اهمیت به برگزاری هدفمند و اثرگذار کلاس های طرح اوقات فراغت و استفاده از محتوای آموزشی فاخر و غنی در این طرح های تابستان اظهار داشت : برنامه های طرح اوقات فراغت باید منسجم و منظم برگزار گردد و با برنامه ریزی صحیح و مدون نسبت به اوقات فراغت دانش آموزان اهتمام بیشتری صورت گیرد.

وی در ادامه با اشاره به رشد فزآینده و چشمگیر معضلات و آسیب های اجتماعی در جامعه اسلامی افزود : مهم ترین برنامه ها در طرح اوقات فراغت سال جاری باید آشنایی با سبک زندگی قرآنی و اسلامی و برگزاری کارگاه های مهارت های زندگی قرآنی باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران پویایی نظام اسلامی و سلامت جامعه را در پویایی جوانان و نوجوانان دانست و تصریح کرد : جوان و نوجوان مومن و با ایمان ، نظام اسلامی را در برابر بسیاری از مشکلات و معضلات بیمه خواهد کرد و شرط تحقق این هدف والا برنامه ریزی صحیح و اثرگذار برای جوانان و نوجوانان است .

استاد حوزه علمیه و دانشگاه در مازندران در ادامه بیان داشت : برنامه های طرح اوقات فراغت دستگاه های اجرایی و فرهنگی باید متناسب با ذائقه جوانان و نوجوانان باشد و باید طرح های اوقات فراغت را مورد توجه ویژه قرار دهیم .

عضو شورای فرهنگ عمومی استان حضور جوانان و نوجوانان در برنامه های طرح اوقات فراغت را بسیار پرشور ارزیابی کرد و تاکید کرد : باید از ظرفیت حضور جوانان و نوجوانان در برنامه های طرح اوقات فراغت استفاده کرد و نسبت به روند برگزاری این طرح ها و برنامه ها والدین و خانواده ها را در هرچه بهتر برگزار شدن این طرح ها مشارکت داد .

حجت الاسلام ناصرشکریان امیری در پایان ضمن اشاره به برنامه ریزی کشورهای استکباری و غرب و هزینه های هنگفت در به انحطاط کشیدن نسل جوان جامعه اسلامی خاطر نشان کرد : مستکبرین عالم در بیش از سه دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را در جهت جایگزین کردن فرهنگ غربی در کشورهای اسلامی به کار بسته اند و طرح های اوقات فراغت و حضور جوانان و نوجوانان در این کلاس ها می تواند تمام نقشه ها و خواب های شوم دشمنان را به یاس تبدیل کند .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج