معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در کشوربا بیان اینکه در کشور ما حرف اول را انقلاب، رهبر و سپاه قدس می زند ،افزود: اقتدار ما سبب ترس و وحشت دشمنان است

به گزارش خبرگزاری موج،سردار سپهر در یادواره شهدای ترور و دالخانی در رامسر گفت: گرامیداشت و تداوم راه شهدا و حماسه های آرمانی آنها مانند تلاش رزمندگانی است که از کیان اسلام در صحنه مبارزه با دشمنان حضور دارند.

وی تصریح کرد: نقش اجداد ما در کمک به پیامبر و توسعه دین اسلام و مبانی و اعتقادات قرآنی نقش بی بدیلی بوده که متاسفانه تاریخ به آن کم اشاره کرده است.

سردار سپهر با اشاره به اینکه شهر کوچکی مانند رامسر ۲۸۴ شهید و ۵ شهید مفقود دارد که سهم ما از کیان انقلاب است، گفت: شهدای ما قهرمان مبارزه نظامی نبودند بلکه قهرمان مبارزه با کفر و ادامه راه انبیا بودند.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در کشور با بیان اینکه در دفاع از اسلام و انقلاب رهبری رهنمودهایی دارد که ما باید از آن تبعیت کنیم و مدیریت عالی رهبری در مقابل رفتارهای خشن نظامی سیاسی و امینی دشمنان تحسین برانگیز است، افزود: مبارزه با استکبار جهانی از وصایای شهدا است چون دشمن دست از سر ما برنخواهد داشت تا در تبعیت آن قرار بگیریم.

وی تصریح کرد: مبارزه با صهیونیست و استکبار یکی از بزرگترین آرمانهای انقلاب است و باید تلاش کنیم تا نظام برقرار شود.

سپهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی به وسیله خون پاک شهدا زمینه بیداری اسلامی را در غرب آسیا و جهان اسلام و تمام صحنه های بین المللی فراهم ساخته است و ما امروز در دنیا اسلام را معرفی میکنیم و عدم وابستگی به غرب و شرق از وصایای شهداست.

وی گفت: تا آخر سال میلادی ده ها تحریم از سوی آمریکا و اروپا علیه ما وضع می شود چون بهانه آنها اسلام خواهی و قرآن خواهی ماست که می گویند ما دست از اسلام و قرآن برداریم.

این مسئول تصریح کرد: در کشور ما حرف اول را انقلاب، رهبر و سپاه قدس می زند و اقتدار ما سبب ترس و وحشت دشمنان است و عدم وجود اقتدار باعث حمله دشمنان به ماست‌. چهار ترقه در تهران زدند و هشت موشک دریافت کردند و اگر بخواهند غلطی کنند دوباره به آنها حمله خواهیم کرد.

سپهر با اشاره به اینکه امروزه مسئولین امنیتی کشور بسیج و سپاه و نیروی انتظامی در کمین دشمن هستند و تسلط امنیتی که در کشور ما وجود دارد در اروپا نیست، افزود: در کشور ما دهها گروه تروریستی و داعش توسط مسئولین امنیتی دستگیر و خنثی کردند و ما با اقتدار عمل کردیم.

وی تصریح کرد: اگر در مقابل حمله دشمن در سوریه ایستادگی نکنیم و به داعش که در منطقه ترقه بازی می کند موشک نزنیم آنها وارد کشور می شوند و با ما می جنگند که باید تلاش کنیم این اقتدار حفظ شود.

سردار سپهر افزود: هر فردی می تواند دستگیری و حمایت از محرومین را انجام دهد کمک کند و در صحنه حضور پیدا کرده و از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کند.

وی تصریح کرد: ادامه راه شهدا با تقویت مبانی اسلامی و انقلابی، استکبار ستیزی و عدم تبعیت از دشمن میسر می شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج