علی بابایی کارنامی در پیامی به منتخبیبن مردم ساری در پنجمین دوره شورای شهر تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج،عضو هیات مدیره صنایع چوب و کاغذ ایران با تبریک  به اعضای منتخب پنجمین دوره شورا آقایان قاسم قاسمی ، عباس نجاریان ، سید مسعود مدینه، فرامرز نقیبی، سید علی آقا میری،اسفندیار عشوری، کوروش یوسفی، علی جان شمشیربند و علی اکبر زلیکانی بیان داشت:بی شک شورا نماد رشد و توسعه هر منطقه است و با مشارکت مردم، شورا و سایر دستگاه ها می توان شهری زیبا و توسعه یافته داشت.

 شوراها باید خود را مسئول در برابر رأی مردم که هر رأی، برگ اعتمادی به آنها است بدانند و با جدیت و پشتکار به حل مسائل شهری بپردازند.

بنده به عنوان یک شهروند ساروی با تمام توان در کنار منتخبین شورا و عبوری شهردار پرتلاش ساری خواهم بود  تا بتوان با اتحاد و همدلی نقش مفیدی در توسعه و پیشرفت بیشتر شهری برداشت.

مردم با رأی و انتخاب خود وظیفه سنگینی را در جهت اعتلا و آبادانی شهری بر دوش شما گذاشته اند که با عملکرد مناسب می توان جوابی شایسته به اعتماد مردم داد.

رقابت انتخابات تمام شد و اکنون نوبت رفاقت و اتحاد برای توسعه شهر است، بنده ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای منتخبین شوراها خواستار نگاهی جدی به مسائل شهری هستم تا بتوانیم باعث توسعه و آبادانی شهر باشیم.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از حضور حداکثری مردم ولایتمدار شهر ساری در پای صندوق های رأی، از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای انتظامی و امنیتی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات، کاندیداها و تمامی کسانی که در برگزاری این انتخابات حضور فعال و موثری داشتند، صمیمانه قدردانی و تشکر می کنم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج