مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه حجاب به معنای محدودیت نیست و باید برای ترویج و فرهنگ‌سازی آن برنامه‌ریزی هدفمند انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام ناصر شکریان‌امیری در جلسه کار گروه عفاف و حجاب شهرستان بابل که با حضور مسؤولان شهرستان برگزار شد با اشاره به ابعاد مختلف عفاف و حجاب، اظهار کرد: راه‌کار‌های علمی و عملی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بررسی و عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه حجاب به معنای محدودیت نیست و باید برای ترویج و فرهنگ‌سازی آن برنامه‌ریزی هدفمند انجام شود، افزود: نظام جمهوری اسلامی در تهاجم فرهنگی نظام سلطه و غرب قرار دارد و کشور‌های مستکبر عالم با توجه به ناامیدی در جنگ مستقیم با نظام اسلامی به جنگ نرم رو آوردند و هویت اسلامی کشور را مورد هجمه قرار می دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه سلامت جامعه اسلامی در پرتو عفاف و حجاب به دست می‌آید، خاطر‌نشان کرد: حجاب و عفاف مورد تأکید آیات قرآن کریم، مورد توجه ویژه انبیاء الهی و امامان معصوم است و هرگونه کوتاهی در ترویج و اجرایی‌شدن آن بخشودنی نیست.

شکریان‌امیری توجه به سبک زندگی اسلامی و قرآنی را برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب مؤثر دانست و خواستار توجه جدی و هدفمند به ترویج آن شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج