مدیر آموزش و پرورش بابلسر سازماندهی نیروی انسانی را مهم‌ترین اولویت پروژه مهر مدارس بابلسر دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، احمدرضا مهاجری‌نژاد در جلسه پروژه مهر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این شهرستان با بیان اینکه منابعی که به مدارس تخصیص می‌یابد بر اساس اولویت‌ها توزیع شود، اظهار کرد: علی‌رغم مشکلاتی که در آموزش و پرورش داریم می‌توانیم با استفاده از منابع و مدیریت صحیح، کمبودها را جبران و کارها را به نحو احسن انجام دهیم .
وی افزود: کمیته‌های هفت گانه پروژه مهر در حوزه ستادی باید  طوری عمل کنند تا با بهره‌گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینه  تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس را فراهم کنند.
مدیرآموزش و پرورش بابلسر با اشاره به اینکه در زمان مسئولیت خود باید هر خدمتی را که برعهده ما نهاده شده، به خوبی جهت پیشبرد بهتر اهداف و حتی فراتر از آن نیز در جهت صحیح و قانونی به‌کار گیریم،عنوان کرد: هدف از اجرای پروژه مهر، شاداب‌سازی مدارس و ایجاد خاطره‌ای ماندگار از نخستین روز بازگشایی مدرسه برای دانش‌آموزان است.
مهاجری نژاد با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط ستاد و کارگروه‌های پروژه مهر، باید به طور منظم از مدارس بازدید و گزارش مکتوب برای رفع کمبودها به دبیر پروژه ارائه شود تا اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد، گفت: سازماندهی نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه آموزش و پرورش بوده و یکی از اولویت‌های اصلی پروژه مهر است.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج