رئیس جمعیت هلال احمر عباس آباد و کلاردشت گفت: عملیات جستجو برای یافتن دختر سه ساله توسط تیم های نجاتگران و امدادگران این جمعیت در کوهستان کلاردشت ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج،جواد دیلم صالحی گفت : ' بهاره ف ' 3 ساله عصر روز گذشته (چهارشنبه) به همراه خانواده برای تفریح به منطقه کوهستانی ونداربن کلاردشت رفته بود که با جدا شدن از آنها در این منطقه مفقود شده است.

وی تصریح کرد : از روز گذشته عملیات جستجو برای یافتن بچه سه ساله اهل اصفهان در این منطقه کوهستانی با حضور 3 تیم از امدادگران جمعیت هلال احمر آغاز شد.

رئیس جمعیت هلال احمر عباس آباد و کلاردشت گفت: روز گذشته این عملیات تا نیمه های شب ادامه داشت.

وی گفت: از صبح امروز نیز با همکاری نیروی انتظامی، بسیج، سپاه،‌ گروه های ورزشی و کوهنوردان و نیرو های مردمی عملیات جستجو به صورت گسترده تری در حال انجام است.

صالحی تاکید کرد: عملیات جستجو تا یافتن این دختر بچه ادامه خواهد داشت.

با توجه به وجود رودخانه خروشان سرد آبرود در این منطقه کوهستان احتمال سقوط دختر سه ساله دور از انتظار نیست.

ونداربن، منطقه ای ییلاقی و کوهستانی در جنوب غربی کلاردشت است که با توجه به وجود حیوانات وحشی به عنوان قلب شکارگاه منطقه محسوب می شود و محل تردد هزاران کوهنورد داخلی و خارجی برای صعود به قله های تخت سلیمان و علم کوه است.

شهرستان گردشگرپذیر کلاردشت با برخورداری از 19 روستا و دستکم 17 هزار نفر جمعیت ثابت و 25 هزار نفر جمعیت متغیر در غرب مازندران واقع است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج