سامانه تجمیع خطوط 110 فرماندهی نیروی انتظامی مازندران با حضور مسوولین در ساری به بهره برداری رسید. .

به گزارش خبرگزاری موج، با راه اندازی این سامانه و از این پس تمامی تماس های تلفنی مردم به 110 به صورت متمرکز در یک سامانه ثبت و ضبط می شود.

با تمرکز ثبت اطلاعات مردمی در تماس با110 در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی مازندران در ساری ، مرکز استان برنامه ریزی برای هدایت و اعزام نیروها برای انجام ماموریت به نیروی انتظامی شهرستان ها را صورت می دهد .

فرمانده نیروی انتظامی استان مازندران در آیین بهره برداری از سامانه تجمیع خطوط 110 استان گفت : برای ایجاد و راه اندازی این سامانه بسترها و زیر ساخت های لازم از قبیل دوربین های نظارتی ، ثبت تخلفات و درون شهری نصب شد .

سردار سید محمود میر فیضی افزود : جانمایی 400 دوربین در مناطق مختلف مازندران انجام شد که تاکنون بیش از یکصد دوربین درون شهری ، هوشمند و نظارتی در استان راه اندازی و فعال شده است .

وی از دستاوردها و فواید راه اندازی سامانه 110 در نیروی انتظامی مازندران گفت : افزایش سرعت و دقت در پاسخگویی به مردم در تماس با 110 ، کاهش هزینه ها و نیروی انتظامی و نظارت بر فرایند تماس ها از جمله دستاوردهای اجرای این سامانه به شمار می رود .

فرمانده نیروی انتظامی مازندران همچنین تهیه بانک اطلاعات ثبت آنی و بلحظه حوادث و جلوگیری از پراکندگی در انجام اقدامات لازم در خصوص انجام ماموریت ها از دیگر فواید راه اندازی سامانه تجمیع خطوط 110 اعلام کرد .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج