پرویز فتاح افزایش اعتماد عمومی مردم را مهم دانست و گفت: با افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه، اعتماد عموم مردم به کمیته امداد نیز افزایش پیدا می‌کند .

به گزارش خبرگزاری موج،رئیس کمیته امداد امام خمینی در گردهمایی مدیران کمیته امداد مازندران  یکی از فعالیت‌های کمیته امداد را تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت برشمرد و افزود: اساسی‌ترین و مبنایی‌ترین نیاز خانواده‌های تحت حمایت، مسکن است که کمیته امداد در تلاش است تا این مشکل را رفع سازد.

وی افزایش اعتماد عمومی مردم را مهم دانست و گفت: با افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه، اعتماد عموم مردم به کمیته امداد نیز افزایش پیدا می‌کند که در نهایت بهتر می‌توان در رفع محرومیت و مشکلات مددجویان گام‌های قابل توجهی برداشت.

فتاح با قدردانی از مشارکت و همراهی چشمگیر مردم نیکوکار ایرانی در کمک به فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان گفت: تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار نفر از خیران در این طرح شرکت کردند که این نشان از اعتماد مردم به کمیته امداد در جهت خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان سراسر کشور است.

رئیس کمیته امداد کشور با بیان اینکه رسیدگی به محرومان و نیازمندان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف کمیته امداد است که باید با تواضع، فروتنی و رافت همراه باشد، اظهار کرد: اصلی‌ترین وظیفه کمیته امداد دستگیری از نیازمندان و جان بخشیدن به انسان‌های محروم با حفظ کرامت، عزت نفس و ایجاد روحیه امید و خودباوری در آنان است.

وی با اعلام اینکه امروز فعالیت‌های این نهاد در متن جامعه نهادینه شده است، افزود : همه باید با برنامه‌ریزی درست و مناسب برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به محرومان تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران نیز در این نشست اظهار کرد: کمیته امداد یادگار امام راحل(ره) است که با هدف خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان و کمک به قشر آسیب‌پذیر جامعه تشکیل شده و خدمات این نهاد به جامعه هدف در کشور در حال گسترش است.

آیت الله طبرسی خدمت به محرومان را بهترین ذخیره الهی برشمرد و تصریح کرد: دستگیری از ایتام، محرومان و نیازمندان از اقدامات کمیته امداد است که می‌خواهد روح احسان را زنده نگه دارد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج